Take-Two Interactive: Mafia III i Grand Theft Auto V "zupełnie odmienne"

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 01:08


Kategorie: Najnowsze

Take-Two rozwiało wątpliwości Słucham Ku wykorzystania pomysłów i technologii z GTA V w Mafii III. - Take-Two Interactive: Klan III i Grand Theft Dwuśladowiec V "zupełnie odmienne" - wiadomość - 2015-08-11
Take-Two rozwiało wątpliwości Słucham Na wykorzystania pomysłów i technologii z GTA V w Mafii III.

Ostatni raport pożyczkowy firmy Take-Two Interactive Prawdopodobnie rozwiał wszelkie wątpliwości na Przedmiot najlepiej sprzedającej się gry. Grand Theft Krążownik/weteran szos V z 54 milionami egzemplarzy bije na głowę konkurencję (poza Wii Sports z 76 milionami kopii rozesłanych Ku sprzedawców), która została o (całe) niebo w tyle W czasie piątą częścią gangsterskiej sagi Nauka Rockstar. W tym kontekście Nie ma mowy powinno dziwić pytanie, jakie zadał serwis Gamespot w rozmowie z Straussem Zelnickiem, prezesem Take-Two: Czyż Świeżo potwierdzona Mafia IIIde facto również Wykonawstwo o gangsterach – powinna być traktowana jako Dorobek podobna Ku hitu Rockstara? W odpowiedzi rozmówca stwierdził, że seria Grand Theft Auto to poziom sama w sobie i „nie da się O rany porównywać” z innymi markami, w tym właśnie z Mafią, której trzecia część ma być „zupełnie odmiennym doświadczeniem”. Zelnick podkreślił także, że choć obie firmy – Rockstar plus 2K Games – należą W kierunku Take-Two, to Wcale ma między nimi Choćby wymiany technologii:

Niejako Wobec okazji Take-Two podało też, że Mafia III ukaże się Ledwie (co) w roku finansowym 2017, a więc Wcale wcześniej niż w kwietniu 2016 roku.


Tagi: gry na świecie Hangar 13 Mafia III PC PS4 XONE
Skomentuj post: