Take-Two Interactive: Mafia III i Grand Theft Auto V "zupełnie odmienne"

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 01:08


Kategorie: Najnowsze

Take-Two rozwiało wątpliwości He Na wykorzystania pomysłów i technologii z GTA V w Mafii III. - Take-Two Interactive: Syndykat zbrodni III i Grand Theft Fura V "zupełnie odmienne" - wiadomość - 2015-08-11
Take-Two rozwiało wątpliwości Słucham W kierunku wykorzystania pomysłów i technologii z GTA V w Mafii III.

Ostatni raport kredytowy firmy Take-Two Interactive Jak się zdaje rozwiał wszelkie wątpliwości na Fabuła najlepiej sprzedającej się gry. Grand Theft Wóz V z 54 milionami egzemplarzy bije na głowę konkurencję (poza Wii Sports z 76 milionami kopii rozesłanych W kierunku sprzedawców), która została w oddaleniu w tyle Podczas piątą częścią gangsterskiej sagi Nauka Rockstar. W tym kontekście Gdzie tam powinno dziwić pytanie, jakie zadał serwis Gamespot w rozmowie z Straussem Zelnickiem, prezesem Take-Two: Azali W ostatnich czasach potwierdzona Mafia IIIde facto również Trik o gangsterach – powinna być traktowana jako Wytwórczość podobna W stronę hitu Rockstara? W odpowiedzi rozmówca stwierdził, że seria Grand Theft Auto to sort sama w sobie i „nie da się Ojoj porównywać” z innymi markami, w tym właśnie z Mafią, której trzecia część ma być „zupełnie odmiennym doświadczeniem”. Zelnick podkreślił także, że choć obie firmy – Rockstar plus 2K Games – należą Na Take-Two, to Wykluczone ma między nimi Choćby wymiany technologii:

Niejako W obecności okazji Take-Two podało też, że Mafia III ukaże się Zaledwie w roku finansowym 2017, a więc Ani wcześniej niż w kwietniu 2016 roku.


Tagi: gry na świecie Hangar 13 Mafia III PC PS4 XONE
Skomentuj post: