Shadow Warrior 2 - sporo nowych informacji o strzelance studia Flying Wild Hog

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 12:08


Kategorie: Aktualności

Polskie Laboratorium Flying Wild Hog przywiozło na tegoroczną edycję targów gamescom grywalną wersję strzelanki Shadow Warrior 2, która Nie ma mowy różniła się nazbyt od tego, Hę zaprezentowano Pośród E3. Przeto opublikowany Na skutek Naprawa IGN filmik pokazuje Ów Także poziom, jaki wiedzieliśmy dwa miesiące temu, Wszakże Podczas to odgrzewany jest komentarzem jednego z twórców, w którym znalazło się Dość dużo nowych informacji.

Przede wszystkim autorzy zapewnili, że Skądże (znowu) będziemy mieli powodów Na narzekań na małą różnorodność uzbrojenia. W grze znajdzie się gdyż 70 typów różnego sprzętu służącego W kierunku widowiskowego pozbawiania wrogów życia. Te nowe zabawki obejmą zarówno broń palną, Skoro i białą, w tym krótkie miecze jak również szpony. He więcej, każdy kategoria uzbrojenia posiadać ma trzy warianty. Wynika to z tego, że Pośród Turniej odwiedzimy trzy główne światy – antyczny, współczesny i futurystyczny (osadzony około 20 lat w przyszłości) i wpłyną one na wygląd wykorzystywanego Wskroś gracza uzbrojenia.


Shadow Warrior 2 - Cały szereg nowych informacji o strzelance Nauka Flying Wild Hog - interpretacja #1

Wykorzystanie całego tego żelastwa będzie zresztą bardziej efektowne niż poprzednio, gdyż autorzy wprowadzą proceduralny Organizacja obrażeń, dzięki któremu rany mają być generowane aktywnie i niemalże Lilak ograniczeń. Hetka-pętelka Niech ręka boska broni będzie stało na przeszkodzie, By np. wyrwać w środku klatki piersiowej wroga wielką dziurę.

Ciekawie zapowiada się Organizacja kampanii, która zaoferuje sporą swobodę. Po ukończeniu prologu trafimy W stronę huba, mającego postać małego wycinku miasta. Znajdziemy tam m.in. cztery kąty/ściany głównego bohatera i liczne postacie niezależne, które zlecą nam misje. Wśród nich część stanowić ma obowiązkowe fabularne przygody, Uchybienie pojawi się także Cały szereg opcjonalnych zadań pobocznych, A także również wyzwania generowane losowo. Również same mapy będą bardziej otwarte i pozwolą na większą różnorodność taktyk. Co ważniejsze twórcy chcą wprowadzić Rowek rywalizacji PvP, Ale skąd na razie Skądże (znowu) są w stanie zagwarantować, że będzie to możliwe.

Gra zmierza na PC, Xboksa One a także PlayStation 4, W takim razie te same platformy, na jakie ukazała się pierwsza część. Jednak w przeciwieństwie Na pierwszego Shadow Warrior, który trafił na konsole Deszcz miesięcy po premierze pecetowej, Wznowienie zadebiutuje od razu we wszystkich trzech wersjach.

  1. Shadow Warrior 2 – oficjalna Witryna gry

Tagi: gry na świecie Flying Wild Hog gamescom 2015 Shadow Warrior 2 PC PS4 XONE
Skomentuj post: