EA Sports FIFA z zupełnie nowym silnikiem meczowym. Debiut 22 września

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 12:08


Kategorie: News

 

Firma EA Mobile poinformowała, że EA Sports FIFA – najnowsza mobilna odsłona bestsellerowego cyklu gier piłkarskich od Nauka EA Sports – zadebiutuje na smartfonach i tabletach z systemami Automat a także iOS 22 września, a więc w dniu światowej premiery wydań dedykowanych konsolom jak również PC. Jednocześnie w kanadyjskim App Store zadebiutowała wczesna Podtyp gry, zaliczając tzw. soft-launch.

Podobnie Kiedy w przypadku ubiegłorocznego FIFA 15 Ultimate Team, EA Sports FIFA będzie specjalną, uproszczoną wersją piłkarskiej marki, koncentrującą się na znanym z konsol i pecetów trybie Ultimate Team. Otrzymamy Innymi słowy możliwość zbudowania drużyny marzeń, którą wybierzemy spośród 10 tysięcy licencjonowanych piłkarzy, reprezentujących barwy Z górą 500 klubów piłkarskich przypisanych W stronę około 30 lig z całego świata. Po ustaleniu taktyki, formacji i wyjściowego składu (tu należy patrzeć na tzw. chemię między zawodnikami), będziemy mogli przystąpić W stronę zmagań, oglądając relację z meczu bądź też biorąc w Zanim żywotny udział.

Na potrzeby EA Sports FIFA autorzy opracowali zupełnie Ekstranowoczesny Motor meczowy. Wśród jego najważniejszych stowarzyszenie wymienia się usprawniony Rozstawienie kontroli (Enhanced Hybrid Controls), umożliwiający kontrolowanie wydarzeń na boisku Po pomocą gestów i wirtualnych przycisków jednocześnie, unowocześnioną sztuczną inteligencję, a także poprawioną animację (m.in. większa ilość specjalnych zagrań, płynniejsze przejścia, efektowniejsze gole). Ciekawym dodatkiem, którego próżno było szukać w poprzednich mobilnych edycjach FIF-y, będą też tzw. cieszynki, Zatem celebracje piłkarzy po zdobyciu golach.

W grze Niech ręka boska broni zabraknie też zmian w zakresie samego trybu Ultimate Team. Jedną z najistotniejszych będzie "wygląda na to, że" możliwość handlowania zawodnikami, którzy Gdzie tam wpisują się w nasze dalekosiężne plany, a także kartami kolekcjonerskimi z niepotrzebnymi umiejętnościami i bonusami. To, He otrzymamy w zamian, zależeć będzie od wartości pakietu, jaki zdecydujemy się zbyć.


Tagi: gramynawynos.pl EA Mobile EA Sports EA Sports FIFA gry AND iOS
Skomentuj post: