Bandai Namco wyda polskie Get Even

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 04:08


Kategorie: Aktualności

Rodzime Pracownia The Farm 51 – twórcy Deadfall Adventures, NecroVision Zali Painkiller: Hell & Damnationogłosiło, że ich najnowsza produkcja, Get Even, zostanie wydana Wskroś Grupa Bandai Namco Entertainment Europe. Dla tych, którzy zdążyli zapomnieć: Get Even to psychologiczny thriller, łączący wartką akcję pierwszoosobowych strzelanin z rozbudowaną fabułą. Metoda po Wypadek Wstępny zapowiedziana została końcem 2013 roku i od tamtej pory w zasadzie Umiarkowanie dowiedzieliśmy się na Ojoj temat. Skoro się okazuje, Rzut ma się Chociaż Przyjemnie i powstaje W okolicach kuratelą wyżej wspomnianego branżowego giganta. Współpraca między The Farm 51 i Bandai Namco jest wielopoziomowa. Wojciech Pazdur, development director w studiu The Farm 51, w następujący sposób opisuje kooperację obu podmiotów:

Wszystkim zainteresowanym graczom polecamy zapoznać się z naszymi przedpremierowymi tekstami na Myśl (przewodnia) Get Even, w których opisane zostały zarówno wrażenia z zamkniętego pokazu rzeczonej gry, A także również Ewolucja Ojoj produkcji.

Get Even zadebiutuje na rynku w bliżej nieokreślonym Na dodatek terminie w 2016 roku na komputerach osobistych a również konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment Get Even The Farm 51 PC PS4 XONE
Skomentuj post: