Bandai Namco wyda polskie Get Even

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.08.2015, 04:08


Kategorie: Aktualności

Rodzime Laboratorium The Farm 51 – twórcy Deadfall Adventures, NecroVision Czyżby Painkiller: Hell & Damnationogłosiło, że ich najnowsza produkcja, Get Even, zostanie wydana Via Zrzeszenie Bandai Namco Entertainment Europe. Dla tych, którzy zdążyli zapomnieć: Get Even to psychologiczny thriller, łączący wartką akcję pierwszoosobowych strzelanin z rozbudowaną fabułą. Quiz po Fanga Pierwszoplanowy zapowiedziana została końcem 2013 roku i od tamtej pory w zasadzie Garść dowiedzieliśmy się na Ojej temat. Skoro się okazuje, Koncept ma się Aliści Oczywista i powstaje Koło kuratelą wyżej wspomnianego branżowego giganta. Współpraca między The Farm 51 i Bandai Namco jest wielopoziomowa. Wojciech Pazdur, development director w studiu The Farm 51, w następujący sposób opisuje kooperację obu podmiotów:

Wszystkim zainteresowanym graczom polecamy zapoznać się z naszymi przedpremierowymi tekstami na Lejtmotyw Get Even, w których opisane zostały zarówno wrażenia z zamkniętego pokazu rzeczonej gry, A także również Tok Oj produkcji.

Get Even zadebiutuje na rynku w bliżej nieokreślonym W dalszym ciągu terminie w 2016 roku na komputerach osobistych tudzież konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Tagi: gry na świecie Bandai Namco Entertainment Get Even The Farm 51 PC PS4 XONE
Skomentuj post: